O anketě Rodinná chalupa roku

Pomáháme rodinám objevovat ubytování, ve kterých jsou děti vítané a kde spolu mohou pohodlně strávit čas. Vidíme, že spousta majitelů chalup vychází rodinám vstříc. Rozhodli jsme se jejich snahu ocenit pomocí ankety Rodinná chalupa roku.

První ročník ankety jsme spustili v roce 2023. Pozvali jsme do ní všechny majitele chalup a chat, kteří rodiny s dětmi vítají a svou chalupu (či chatu) pro ně vybavili.

Majitelé chalup mohli vyhrát hned ve dvou kategoriích – cena hostů podle hlasování veřejnosti a cena explorio podle hlasů odborné poroty.

Výhry pro majitele i pro hlasující

Majitelé chalup

Majitele chalup, kteří vyhráli anketu, jsme odměnili nadupaným marketingovým balíčkem v hodnotě 30000 Kč, aby jejich chalupa byla vidět v průběhu celého roku (nejen) mezi rodinami. Navíc mají na rok zdarma rezervační systém REZEO, který je na míru připravený pro chaty a chalupy.

Všichni majitelé – tedy i ti, kteří nevyhrají hlavní ceny – kteří se do ankety se svou chalupou či chatou zapojí, mají od nás automaticky profil na exploriu, aby je rodiny našly – a mohly u nich rezervovat – po celý rok.

Nominující a hlasující v anketě

Jeden z nominujících nebo hlasujících v anketě vyhrál pobyt u vítězné chalupy. Další dva hlasující získali balíček rodinných vstupenek od partnerů a sponzorů ankety.

Je anketa zdarma?

Do ankety mohl kdokoliv nominovat (navrhnout) chalupu či chatu zdarma. My jsme poté oslovili majitele a nabídli mu možnost přihlásit chalupu do ankety.

Pro přihlášené chalupy a chaty jsme vytvořili profesionální profil na explorio.cz, kde proběhlo samotné hlasování v anketě.

Chalupy také propagujeme v průběhu celého roku, nejen během ankety. Chceme tím usnadnit hledání rodinám s dětmi i poděkovat majitelům chalup, že jim na rodinách záleží.

Přihláška do ankety byla zdarma pro majitele, kteří jsou členy klubu explorio – je zahrnuta v ceně ročního členství. Roční členství stojí 2000 Kč bez DPH. Více o členství se dozvíte zde.

Jak anketa probíhá

Nominujte

Ať už jste majitel chalupy či chaty nebo její host, mohli jste ji nominovat do ankety. Nominovat chalupy šlo i během hlasování.

Hlasujte

V listopadu jste mohli hlasovat pro chalupy a chaty, které jejich majitelé do ankety zapojili. Prohlédnout si je můžete i na explorio.cz.

Vyhrajte

Když jste nominovali nebo hlasovali v anketě. mohli jste vyhrát pobyt u vítězné chalupy a spoustu dalších cen od našich partnerů.

(c) Neverty s.r.o. 2023