pomáháme rodinám objevovat aktivity a ubytování

Méně času stráveného hledáním výletů, aktivit a výběrem ubytování znamená více času pro vaše blízké.

A přesně to nás motivuje, abychom už od roku 2019 pro rodiny s dětmi objevovali nové výlety, aktivity, parky, herny, kavárny, ale i ubytování, ve kterých jsou vítané a kde si společný čas užijí naplno.

Na náš vyhledávač explorio.cz jsme už přidali více než 1700 tipů na aktivity a přes 1200 ubytování. Všechny z nich jsme pečlivě zkontrolovali.

 

Na našich čtyřech stránkách na sociálních sítích nás sleduje přes 325000 lidí – převážně rodičů. Hledají u nás inspiraci na výlety, tipy na ubytování a návrhy na trávení volného času s jejich ratolestmi.

Nejsme a ani nechceme být klasický „katalog“ se spoustou ubytování, kde se lidé při hledání ztrácí. Rodiny proto aktivně inspirujeme k rezervacím u jednotlivých ubytovatelů a k výletům či návštěvám aktivit prostřednictvím našich sociálních sítí nebo recenzí v Magazínu explorio. Měsíční dosah máme kolem půl milionu lidí a těší nás, že takto obrovské množství lidí nás vnímá jako platformu, která jim usnadňuje výběr.Naše stránky na sociálních sítích

Rodinné chaty a chalupy

Stránka věnovaná chatám a chalupám vhodným pro pobyty rodin s dětmi

Cestujeme s dětmi

178000 sledujících

Hory s dětmi

83000 sledujících

Tipy na výlety a dovolené

66000 sledujících

Přidejte se k nám

Ať jste rodina hledající tipy, kam s dětmi vyrazit nebo vlastníte ubytování či aktivitu, přidejte se k exploriu. Rodinám pomáháme objevovat nová místa a majitelům ubytování a aktivit pomáháme oslovit rodiny s dětmi, aby k nim zavítaly.

(c) Neverty s.r.o. 2023