Hlavní partner ankety

REZEO

Český on-line rezervační systém vyladěný pro chaty, chalupy a menší ubytování. Umí automatizované rezervace, propojení kalendářů z ubytovacích portálů, automatické párování plateb, bezklíčový přístup a mnoho dalšího.

Partneři ankety

GALAXIE BAREV

Digitální malování, robotická show, interaktivní skluzavka, malování světlem a mnoho dalších technologických vychytávek. Na konci cesty si můžete vytvořit vlastní originální umělecké dílo.

SVĚT MEDÚZ

Najdete zde 38 akvárií, ve kterých je k vidění přes 30 druhů medúz. Pro návštěvníky jsou připravené videomaping i další unikátní atrakce. Svět Medúz je zapsán v Guinnessově světě rekordů za největší kulovité akvárium.

MUZEUM LEGA PRAHA

Největší soukromá sbírka LEGO na světě. 20 tematických expozic obsahuje dohromady 3 000 unikátních modelů, které jsou složeny z více než 1 000 000 kostiček

MIRAKULUM

Rodinný zábavně-naučný park, ve kterém najdete lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby i prolézačky.

AQUALAND MORAVIA

Akvapark, ve kterém na vás čeká 16 bazénů, 24 tobogánů a skluzavek, 30 typů saun, wellness zóna, hotel, restaurace a 7D kino. Pro rodiny s dětmi nabízí mimo letní sezónu speciální páteční Happy Days.

(c) Neverty s.r.o. 2023