Nominace na rodinnou chalupu roku

Nominace pro rok 2023 byly uzavřeny. Těšíme se na další rok!

Nominace pro rok 2023 byly uzavřeny. Těšíme se na další rok!

Partneři ankety

REZEO

Český on-line rezervační systém vyladěný pro chaty, chalupy a menší ubytování. Umí automatizované rezervace, propojení kalendářů z ubytovacích portálů, automatické párování plateb, bezklíčový přístup a mnoho dalšího.

GALAXIE BAREV

Digitální malování, robotická show, interaktivní skluzavka, malování světlem a mnoho dalších technologických vychytávek. Na konci cesty si můžete vytvořit vlastní originální umělecké dílo.

SVĚT MEDÚZ

Najdete zde 38 akvárií, ve kterých je k vidění přes 30 druhů medúz. Pro návštěvníky jsou připravené videomaping i další unikátní atrakce. Svět Medúz je zapsán v Guinnessově světě rekordů za největší kulovité akvárium.

MUZEUM LEGA PRAHA

Největší soukromá sbírka LEGO na světě. 20 tematických expozic obsahuje dohromady 3 000 unikátních modelů, které jsou složeny z více než 1 000 000 kostiček

MIRAKULUM

Rodinný zábavně-naučný park, ve kterém najdete lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby i prolézačky.

AQUALAND MORAVIA

Akvapark, ve kterém na vás čeká 16 bazénů, 24 tobogánů a skluzavek, 30 typů saun, wellness zóna, hotel, restaurace a 7D kino. Pro rodiny s dětmi nabízí mimo letní sezónu speciální páteční Happy Days.

(c) Neverty s.r.o. 2023