Česko je plné nádherných chalup, ale která je ta NEJ?

Zeptali jsme se spousty lidí, která je podle nich ta nejlepší rodinná chalupa. No a co myslíte, že odpověděli? „Tradiční chalupa“, „moderní se saunou a wellness“, „musí být poblíž vody…“, zkrátka pro každého úplně jiná. A tak jsme se rozhodli, že vás poprosíme o pomoc. Dejte nám vědět, jaká je podle vás ta správná rodinná chalupa roku.

Chalupa na samotě?

Chci chalupu daleko od lidí. Ideálně mít poblíž les a užít si naprostý klid… tedy, jakmile se děti vyblázní na zahradě. To je dovolená přesně podle mého gusta. Přesně takovou chalupu miluji a tak by moje dovolená měla vypadat.

Znáte takovou chalupu?

Chalupa musí být u vody!

Ideální rodinná chalupa musí být blízko potoka, jezera nebo rybníku, tak abychom si s dětmi mohli užít vodní hrátky. No a večer, když děti usnou, vyhlídka na hvězdy odrážející se na hladině rybníka umí být kouzelná.

Takovou chalupu znáte?

Chalupa jedině na horách!

Správná rodinná chalupa musí být hezky na horách. V zimě kousek na lyže nebo na sáňkování a v létě hurá na túru, na kolo nebo na houby do lesa.

Taková je vaše chalupa roku?


Díky zapojení se do soutěže můžete vyhrát pobyt ve vítězné chalupě roku nebo rodinné vstupenky od partnerů ankety.

Partneři ankety

GALAXIE BAREV

Digitální malování, robotická show, interaktivní skluzavka, malování světlem a mnoho dalších technologických vychytávek. Na konci cesty si můžete vytvořit vlastní originální umělecké dílo.

SVĚT MEDÚZ

Najdete zde 38 akvárií, ve kterých je k vidění přes 30 druhů medúz. Pro návštěvníky jsou připravené videomaping i další unikátní atrakce. Svět Medúz je zapsán v Guinnessově světě rekordů za největší kulovité akvárium.

MUZEUM LEGA PRAHA

Největší soukromá sbírka LEGO na světě. 20 tematických expozic obsahuje dohromady 3 000 unikátních modelů, které jsou složeny z více než 1 000 000 kostiček

MIRAKULUM

Rodinný zábavně-naučný park, ve kterém najdete lesní hřiště, kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby i prolézačky.

AQUALAND MORAVIA

Akvapark, ve kterém na vás čeká 16 bazénů, 24 tobogánů a skluzavek, 30 typů saun, wellness zóna, hotel, restaurace a 7D kino. Pro rodiny s dětmi nabízí mimo letní sezónu speciální páteční Happy Days.

Anketu Rodinná chalupa roku vám přináší